18 Mart Günlük Burç Yorumları! 12 Burç İçin Önemli İpuçları Var

Kova, sen her zaman özünde kuralları çiğneyen birisin. Ancak kuralları çiğnemek için çiğnemenin yeniliği artık çekiciliğini yitiriyor. Yolculuğunuzda, sizin için neyin işe yarayıp yaramadığını incelediğiniz ve gelişmenizi, gelişmenizi ve yeni zirvelere ulaşmanızı sağlayacak yapılar kurduğunuz bir noktadasınız.

Yengeç , dünya haritasını önünüze koyun ve bırakın içinizdeki kaşif en iyi yaptığı şeyi yapsın! Çağrıya cevap vermenin zamanı geldi! Yapılacaklar listenizden yeni ve heyecan verici bir şeyi işaretlemenin zamanı geldi! Konu kariyerinize geldiğinde, konfor alanınızın tanıdık kıyılarının ötesine geçmeniz için yönlendiriliyorsunuz.

Henüz gitmediğiniz yolları ve yol boyunca atlarken, atlarken ve atlarken neler yaratabileceğinizi düşünün. Bunu kozmik mezuniyet töreniniz olarak düşünün Oğlak! Zirveye giden yolu hak ettin. Hak edilmiş bir alkışa hazırlanın. Aynı zamanda, kendi yolculuğunuzun, yani yolda karşılaştığınız zorluklara zarif bir şekilde göğüs gerebilme yeteneğinizin farkına varmak için bir dakikanızı ayırın.

Peki diğer burçları neler bekliyor? İşte ayrıntılar…

Koç:

Bu hafta, normal rutinlerinizden bir mola verip kendinize zaman ayırın ve istediğiniz şeyi yapın. İyi ruh haliniz size yeterli olacak ve ilişkilerinizi geliştirmeye hazır insanları çekecektir. Sizi mutlu eden ve kendinize güven veren aktiviteler, neşeli enerjinizi yaymanın ve aynı duyguları paylaşanları çekmenin en iyi yoludur. Planlanmamış buluşmalara hazır olun ve kozmosun zamanlamasına güvenin.

Veda etmek nadiren kolaydır. Ama kalbinizin derinliklerinde bu bölümü kapatmanız gerektiğini biliyorsunuz. Bunu zarafetle ve minnettarlıkla yapın Koç. Burada mağdur yok, fail yok. Geçmişinizi affetmeyi öğrenmek sizi hayal edemeyeceğiniz kadar özgür kılacaktır. Romantik ilişkiler söz konusu olduğunda kartlar, dayanıklılık, duyarlılık ve duygusal olgunluk armağanıyla kutsanmış bir partnere işaret ediyor. Bir süredir birbirinizi görüyorsanız, yakınlık okyanusunun derinliklerine dalmanın sizin için güvenli olduğunu bilin. Geçmişinizi affetmeyi öğrenmek, sizi hayal edebileceğinizden daha fazla şekilde özgürleştirecektir.

Boğa:

Bu hafta, patronluğu elinize alın ve sevgiyi her yönden deneyimleyin fırsatını değerlendirin. Kozmos sizi sosyal normların ve standartların sınırlarından kurtulmaya çağırıyor. Kendinize dayattığınız engellerden kurtulun ve kalbinizi beklenmedik ilişkilere açık hale getirin. Evren sizin için heyecan verici fırsatlar hazırlıyor, bu yüzden zihniniz açık olsun ve fırsatları yakalamaya hazır olun.

İnanılmaz yaratıcı potansiyelinizi kullanmanın ve onu sanat, dekor, yemek ve daha fazlası gibi güzel olan her şeye dökmenin zamanı geldi. Dünyayı tuvaliniz olarak hayal edin, olgun ve benzersiz dokunuşunuza hazır. İster resim yapmak, ister dekorasyon yapmak, örmek veya mükemmel bir çalma listesi oluşturmak olsun, ruhunuzu neşeyle dolduran projelere dalın.

İkizler:

Bu hafta, aşk ve aile arasında denge kurmak zorunda kalabilirsiniz. Kalbiniz yeni arkadaşlıkların özlemini çekerken, ailevi konular daha fazla özveri gerektirebilir. Hayatınızın bu farklı yönlerini dengelemek için bir yol bulmak önemlidir. Ayrıca, potansiyel bir partnerle iletişim sorunları yaşanabilir. Sabırlı olun ve çatışmaları önlemek için kendinizi açıklayın.

İkizler burcu, duyarlılığınız bir hediyedir; yaşamı zarafet, şefkat ve derinlikle yönlendirmenizi sağlayan sihirli bir araçtır. Onu bir lanet olarak reddetmek yerine, onu geliştirin. Hayatta ilerlerken onu süper gücünüz haline getirin. ‘Elbette bu, sezginizi de onurlandırmak ve onun size açıkladığı şeye güvenmek anlamına gelir. Herkesin senin zamanını ve enerjini hak etmediğini zaten biliyorsun ay çocuğu. İşin iyi tarafı, kozmik hava size duygusal doyum armağanını veriyor. Bu gece, yıldızlara baktığınızda, yanınızda yürümek ve gelişmenizi görmek isteyen ruh ailenizin sevgisi ve desteği için şükredin!

Yengeç:

Herhangi bir bağlantı aramadan önce beklentilerinizi anlamanız önemlidir. Sizi doyum ve mutluluk hissi veren bir yaşam tarzı geliştirmek için bir hobi edinin, arkadaşlarınızla zaman geçirin veya yeni şeyler keşfedin. Mutlu olduğunuzda, sizinle birlikte olmak isteyen insanlar için doğal bir çekicilik oluşturursunuz. Mutluluğunuzu ön planda tutarken, yeni insanlarla tanışmaya hazır olun.

Dünya haritasını önünüze yerleştirin ve içinizdeki kaşifin en iyi yaptığı şeyi yapmasına izin verin! Çağrıya cevap vermenin zamanı geldi Yengeç! Yapılacaklar listenizden yeni ve heyecan verici bir şeyi işaretlemenin zamanı geldi! Konu kariyerinize geldiğinde, konfor alanınızın tanıdık kıyılarının ötesine geçmeniz için yönlendiriliyorsunuz. Henüz gitmediğiniz yolları ve yol boyunca atlarken, atlarken ve atlarken neler yaratabileceğinizi düşünün. Yaşam sevincinizi ve macera ruhunuzu paylaşan tek boynuzlu at dostlarınızla bağlantı kurmanız şiddetle tavsiye edilir!

Aslan:

Bu, partnerinizi daha çok takdir ettiğiniz ve ona karşı daha iyi bir anlayış geliştirdiğiniz bir zamandır. Hırslarınızı ve bir aile kurmaya odaklanan yaşam vizyonunuzu konuşmak için uygun bir zaman olabilir. Bir aile kurmaya çalışıyorsanız, yıldızlar size umut ve güç verir. Partnerinizle dürüstçe konuşun ve hayallerinizi ve isteklerinizi paylaşın.

Başak:

Bu hafta, inişli çıkışlı bir yolculuk hissedebilirsiniz. Siz ve partneriniz sürekli olarak uzak diyarlarda hayal kurabilir veya seyahat ve macera planları yapabilirsiniz. Bu, bir gezi ayarlamak veya uluslararası bir seyahate çıkmayı içeren uzun vadeli hedefler hakkında konuşmak için mükemmel bir zamandır. Yolculuğun neşeli ruhuna ve ilişkinizi derinleştirme potansiyeline açık olun.

Terazi:

Bu hafta, ilişkilerinizde kişisel gelişiminize odaklanma fırsatı bulacaksınız. Kendiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve başkalarının beklentilerine boyun eğmeden olumlu değişiklikler yapmak için bu fırsatı değerlendirin. Bir partnerden ve ilişkiden beklentilerinizi yeniden düşünmek için mükemmel bir zaman olabilir. Kendinizi yeni bağlantılara ve olasılıklara açık tutun.

Akrep:

Yıldızlar, ilişkilerde sabırlı olmanız gerektiğini vurguluyor. Aceleci kararlar, yanlış iletişimlere veya hayal kırıklıklarına neden olabilir. Bir ilişkiye acele etmeyin. Birbirinizi tanımak için yeterince zaman ayırın ve içsel yansımalarla kendinizi anlayın. Bir ilişki uğruna kendinizden ödün vermeye gerek yok.

Akrep, bir yeniden değerlendirme ve yeniden değerlendirme dönemine giriyorsunuz. Dikiz aynasına bakma ve sizin için neyin işe yarayıp yaramadığını fark etme ve böylece doğru yolu bulma zamanı. Şimdi oyun planını değiştirmenin, takımınızda kimin oynadığını gözlemlemenin ve gerektiğinde sınırları çizmenin mükemmel zamanı! Hal böyle olunca isyan da bir tema olarak karşımıza çıkıyor. İçinizdeki GPS’in sizi yönlendirdiği yeri onurlandırın. Buraya kendi davulunun ritmine göre yürümeye geldin.

Yay:

Bu hafta, yeni insanlarla tanışma ve heyecan verici maceralar yaşama fırsatı yakalayın. Karizmanız gelecekteki ortaklarınızı cezbedecek bir cazibe yaratıyor olabilir. Beklenmedik davetlere veya tanıtımlara spontan bir şekilde cevap verin. Yeni arkadaşlıklar kurma ve kim olduğunuzu cesurca ifade etme konusunda kendinize güvenin. Bu, kendinizi gerçekleştirme ve yeni ilişkilere başlama zamanıdır.

Oğlak:

Aşk bu hafta sizi yeni bir yola sürükleyebilir. Zorluklara rağmen, alışılmadık veya zorlayıcı fırsatları değerlendirmeye istekli olun. Geçişi kabul edin, çünkü belki de aradığınız aşka giden yol budur. Her şeyin mükemmel olacağının garantisi yoktur, bu yüzden konfor alanınızı terk edin ve yeni insanlarla tanışmak için farklı yollar deneyin.

Kova:

Önümüzdeki hafta, aşk hayatınızda zorluklarla karşılaşabilirsiniz, özellikle haftanın ortalarına doğru. Herhangi bir anlaşmazlığı sabır ve olgunlukla çözün. Partnerinizin bakış açısına dikkat edin ve kendi görüşlerinizi ifade ederken empati gösterin. Bu zorluklarla başa çıkman

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x