Popüler Analistten SOL, DOGE ve SHIB Coin Tahminleri!

Kripto para piyasası yeni bir yukarı yönlü hamleyle yükselişe geçti. Lider kripto Bitcoin yeniden 70 bin doların üzerine çıkmayı başardı. Bu arada altcoin’ler de güçlü artışlarla yatırımcılarının yüzünü güldürdü. En son Bitcoin düzeltmesini doğru bir şekilde adlandıran bir kripto analisti, popüler meme coin’i Shiba Inu’nun (SHIB Coin) en son 2021 boğa piyasası sırasında gördüğümüz bir modeli yansıttığını söylüyor. Analist ayrıca SOL ve DOGE için görünümünü güncelliyor.

Rekt Capital: SHIB Coin için tarih tekerrür mü ediyor?

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasaya yeninden heyecan geldi. Bitcoin ve bir çok altcoin güçlü artışlarla kuzeye ilerledi. Rekt Capital takma adlı analist, SHIB Coin fiyatının haftalık destek seviyesini 0,0000279 dolardan yeniden test etme sürecinde olduğunu söylüyor. Analiste göre SHIB Coin, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,0000861 dolara yükselişine tanık olmadan önce son piyasa döngüsünde aynı fiyat alanını yeniden test etti. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

SHIB nihayetinde mavi dirence ulaştı ancak buradan reddedildi. 2021’in sonlarında SHIB de ilk denemesinde mavi direnci kıramadı. Aslında, 2021’in sonlarında mavi direncin reddedilmesi, SHIB’yi daha fazla yukarı yönlü teyit etmeden önce turuncu seviyeyi yeni destek (turuncu daire) olarak yeniden test etmeye zorladı. Şu anda SHIB turuncu seviyeyi bir kez daha test etme sürecinde. Tarih tekerrür ediyor olabilir mi?

Kaynak: Rekt Capital

Bu arada, SHIB Coin yazı sırasında 0,00003038 dolardan işlem görüyordu. Token piyasadaki olumlu havanın da etkisiyle günlük grafiğinde %9’un üzerinde artış kaydetti.

SOL, 175 dolarlık direnci desteğe çevirdi!”

Analist, daha sonra akıllı sözleşme platformu Solana’ya (SOL) bakıyor. Rekt Capital, SOL’un 175 dolarlık direnci desteğe çevirdiğini söylüyor. Bu doğrultuda analist “Solana yeniden testi hala devam ediyor ve hala başarılı.” diyor.

Kaynak: Rekt Capital

Bu arada, SOL yazı sırasında 192 dolardan el değiştiriyordu. Token, günlük grafiğinde %1,3 yükseliş gördü.

Analiste göre DOGE bir boğa bayrağı geliştirebilir!

Analist, son olarak SHIB Coin rakibi Dogecoin’i (DOGE) ele alıyor. Rekt Capital, altcoin’in çok aylık bir diyagonal direnci aştıktan sonra haftalık grafikte bir boğa devam formasyonunun ortasında olduğunu söylüyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

Dogecoin makro düşüş trendini bir kez daha mükemmel bir şekilde test etti ve yeni makro yükseliş trendi tamamen onaylandığından beri +%38 oranında toparlandı. Dogecoin bu yüksek seviyeleri korumaya devam ederse, burada bir boğa bayrağı geliştirebilir.

Kaynak: Rekt Capital

Bu arada, yazı sırasında DOGE 0,1813 dolardan işlem görüyordu. Popüler meme coin’i günlük grafiğinde yaklaşık %3,5 artış kaydetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x